Стиль мінімалізм у вашому домі


Візуально збільшити приміщення, додати в нього світла і при цьому зберегти комфорт – хто б цього не хотів? 

Мінімалізм в інтер’єрі допоможе втілити в життя ваше бачення простоти і лаконічності.

Мінімалістичний підхід до побудови інтер’єру відрізняється лаконічністю форм і обмеженою кількістю деталей. Однак, при всій його стриманості йому притаманна наявність комфорту, затишку і своєрідної краси.

Дизайн інтер’єру в стилі мінімалізм відрізняється використанням простих природних матеріалів, простими геометричними формами і лініями побудови інтер’єру, відсутністю складних декоративних деталей, вільним простором з мінімальною кількістю меблів нейтральних кольорів.

Вільне відчуття в просторі досягається завдяки використанню відкритих стелажів і полиць, які носять виключно функціональний характер.

Сьогодні дуже популярним стає екологічний стиль мінімалізму, який передбачає використання виключно натуральних матеріалів.

Важливим акцентом у мінімалізмі є контраст. Його можна досягти за допомогою декоративних деталей. Меблі повинні складатися з прямих ліній і гострих кутів. Усі лінії і форми мінімалістичного стилю повинні виконуватися в геометричних строгих конфігураціях, в яких переважають прямі кути і лінії, строго перпендикулярні та ідеально паралелі, правильні квадрати і паралелепіпеди. У конструкції журнальних столиків і стелажів обов’язково повинні бути натуральні матеріали.