Декоративні мобільні перегородки – ширми Screen Z


Серія декоративних мобільних перегородок Screen Z – стильний і легкий спосіб розділити простір на функціональні зони.

Серія Screen Z включає 4-ри найменування ширм з секціями різних розмірів. Кількість секцій і розміри найбільшої ширми дозволяють відокремити значну частину приміщення, фактично перетворивши його на дві повноцінні функціонально різні зони.

Ширма зі стулками Screen Z відповідає всім санітарним нормам і підійде для установки в будь-які житлові та офісні приміщення, косметологічні та масажні кабінети, салони краси тощо.

Ширма Screen Z зроблена з екологічних матеріалів, не потребує особливого догляду, легко складається та не займає багато місця. Дана конструкція являє собою кілька секцій закріплених між собою на жорсткому алюмінієвому каркасі за принципом «гармошки».

Універсальність гами кольорів і простий мінімалістичний дизайн конструкції з алюмінію робить ширму ергономічним предметом будь-якого інтер’єру.

Ширми Screen Z – це чудове рішення мобільного зонування приміщення, яке обмежується тільки Вашою уявою!

Характеристики продукту:

  • Алюмінієвий каркас – міцний, легкий і не підлягає корозії
  • Високоякісний текстиль – легко знімається та не потребує делікатного догляду
  • Легкість і мобільність конструкції
  • Складається для легкого зберігання
  • Поєднується з іншими продуктами компанії
  • Компактна легка упаковка
  • Гарантія: 12 місяців

Це тільки декілька прикладів як можна створити ергономічний і функціональний інтер’єр за допомогою нашої ширми Screen Z.

Ширма Screen Z може використовуватися як мобільна перегородка коли необхідно розмежувати простір SPA салону на зони для різних послуг.

Screen_cалон

Якщо Ви не любите щільні штори та бажаєте виспатися у свій законний вихідний Ви можете встановити, пропускаючу світло, ширму Screen Z навпроти вікна або балкона.

Screen_спальня

Сучасні квартири пропонують вільне планування, переважно, суміщених санвузлів. Тому часто виникає проблема ергономічного розмежування простору між самою ванною і біде, або унітазом. Якщо розміри ванної кімнати дозволяють і Ви не хочете встановлювати стаціонарні перегородки, прагнете зберегти просторе приміщення, Ви можете вирішити це питання, використовуючи нашу ширму Screen Z.

Screen_ванная