Робоче місце для домашнього офісу Solo


Робоче місце являє собою комплекс різних елементів, необхідних для раціональної організації роботи. В сучасному ефективному виробництві правильно організоване робоче місце – запорука успіху!

Ергономічно організоване робоче місце дозволяє ефективно використовувати час, підвищити працездатність, знизити стомлюваність, захистити здоров’я і забезпечити високу концентрацію на робочому процесі, що в підсумку призведе до високої якості виконуваних робіт.

Концепт серії меблів для дому та офісу Solo, розроблений за принципом поєднання комфорту та функціональності, враховує різні шляхи розвитку особистості. Якщо Ви фрілансер, або часто берете роботу до дому, вам просто необхідне повноцінне робоче місце вдома. Таке робоче місце Ви можете організувати у вітальні або спальні. Воно не займе багато місця, а спеціально розроблена надбудова для стола зробить ваш маленький домашній офіс ефективним і практичним.

Ефективна ергономіка, якість та інновації – це те, що лежить в основі нашого підходу до виробництва меблів!

Стильна та оригінальна серія меблів для організації домашнього офісу Solo з шпонованої фанери та алюмінію відмінно гармонує з будь-якими кольорами, тому підійде для простору з будь-яким інтер’єром і, навіть, нестандартним дизайном.