Зустрічайте нову серію меблів для домашнього офісу Solo у 2017 році


Перед самим Новим роком ми вирішили трохи припідняти завісу та презентувати Вам Solo – нову серію модульних меблів для організації персонального робочого місця вдома та офісі. Нова колекція меблів для домашнього офісу розроблена спеціально для тих, хто бажає безпосередньо взяти участь у створенні власного інтер’єру.

25_kor2

Робоче місце являє собою комплекс різних елементів, необхідних для раціональної організації праці. В сучасному ефективному виробництві правильно організоване робоче місце – запорука успіху!

Ергономічно організоване робоче місце дозволяє ефективно використовувати час, підвищити працездатність, знизити стомлюваність, захистити здоров’я і забезпечити високу концентрацію на робочому процесі, що в підсумку призведе до високої якості виконуваних робіт.

Концепт серії меблів для дому та офісу Solo, розроблений за принципом поєднання комфорту та функціональності, враховує різні шляхи розвитку особистості. Це стало можливим завдяки поєднанню творчого підходу наших дизайнерів, високого професіоналізму конструкторів та власного сучасного високотехнологічного виробництва. Ефективна ергономіка, якість та інновації – це те, що лежить в основі нашого підходу до виробництва меблів.

Стильна та оригінальна серія меблів для організації домашнього офісу Solo з шпонованої фанери та алюмінію відмінно гармонує з будь-якими кольорами, тому підійде для простору з будь-яким інтер’єром і, навіть, нестандартним дизайном.

І на кінець – сюрприз….. Декілька кадрів безпоседньо з виробництва

kollazh

На цьому, у нас стосовно запуску у серійне виробництво меблевої системи Solo, поки все.

Очікуйте у продажу у Новому 2017 році!