Настінна вішалка з алюмінію: інновація в сфері дизайну

Rail – це сучасна вішалка обладнана додатковим функціоналом. 

Вішалка для одягу, на перший погляд, є дрібницею. Але, як функціональний елемент інтер’єру, вона має бути зручною, практичною, якісною й ідеально вписуватися в простір приміщення. Саме такої філософії дотримувалися дизайнери Aluint, розробляючи сучасну вішалку для одягу – Rail.

veshalka_dlya_odezdy_rail_1

Свою назву “Rail” вона отримала завдяки унікальності конструкції – мобільним гачкам, які можна легко пересувати залежно від ваших потреб.

Але слід пам’ятати, що повноцінна вішалка для одягу – це більше ніж просто набір гачків, розташованих на певній конструкції! 09_dsc_8766Тому при проектуванні вішалки Rail наші конструктори продумали місце для кожного предмета гардероба: від сумок до вишуканих капелюшків. Верхня полиця вирішує проблему зберігання головних уборів, де вони не будуть втрачати своєї форми.

Звичайно, основні функціональні характеристики будь-якого предмету меблів  задає матеріал. Вішалка Rail не є виключенням і повністю виготовлена з алюмінію. Ми усвідомлено підійшли до вибору даного матеріалу, адже він має практично необмежену довговічність і відрізняється високою стійкістю до впливу навколишнього середовища, а значить довго зберігає свій зовнішній вигляд. На відміну від інших металів та сплавів алюміній – легкий, тому конструкції з нього при монтажі на стіну не потребують використання особливих кріплень.

Переваги настінної вішалки Rail:

• висока надійність та легка вага конструкції
• надійне кріплення до стіни
• поєднання функціональності та вишуканого дизайну
• достатня кількість міцних гачків для розміщення одягу
• ергономічність – вирішує проблему маленьких просторів.

Екологічна інформація: матеріал, з якого виготовлено даний виріб, піддається переробці.

Настінна вішалка Rail легко перетворить Ваші стіни в функціональний елемент дизайну інтер’єру! 

03_dsc_8741