Меблі для магазину Mini Mag


Серія меблів для магазину Mini Mag  – торгове обладнання, яке забезпечує оптимальне експонування практично будь-якого товару.

Серія торгових меблів Mini Mag розроблена для невеликих магазинів, які відчувають дефіцит площі, з метою ефективної організації їх торгового простору.

003-1

Рішення організації торгового простору від нашої компанії відрізняються інноваційністю ергономіки, функціональністю торгового обладнання, стриманістю кольорів і певним набором використовуваних матеріалів. Все це дозволяє створити емоційно комфортну для покупців обстановку, що сприяє підвищенню кількості покупок.

Звичайно, не існує єдиного рішення ефективного планування торгового залу, тому що кожне приміщення є свого роду унікальним. Однак серія меблів для магазину Mini Mag включає 15 вітрин різних габаритів, що дозволяє вирішити будь-які задачі з оптимізації торгового простору, навіть якщо раніше це здавалося неможливим.

Ключові переваги серії Mini Mag:

  • конструкція розроблена для зручного монтажу і транспортування, багаторазового збирання
  • всі вітрини укомплектовані регульованими ніжками і замками
  • можливість придбання додаткових полиць зі скла і лайтбоксів, навіть після установки.
  • висока якість готових виробів – конструктивні та технологічні рішення, конструкції з алюмінієвого профілю, високоякісна імпортна і вітчизняна фурнітура, сучасні матеріали, простота і зручність збирання продукції, забезпечують надійність експлуатації протягом довгого періоду
  • всі стандартні вітрини в серії Mini Mag розроблені відповідно до реальних вимог замовників
  • безпека і екологічність – всі деталі з ламінованого ДСП максимально закриті кромкою, що виключає потрапляння в повітря формальдегідів.

Серія меблів для магазину Mini Mag це ефективна ергономіка для Вашого торгового простору!