Фанерні полиці для стелажу Lira


Головною перевагою полиць з фанери є екологічність, вологостійкість, безпека та витривалість в експлуатації. У процесі використання фанера не виділяє шкідливих і токсичних речовин і має високий ступінь вологостійкості завдяки структурі та додатковій обробці масло-віском. 

Полиця з фанери облицьованої HPL пластиком

Це довговічний, натуральний, екологічно чистий матеріал. Не боїться вологи, пару, ударних і механічних навантажень, а також стійка до впливу хімікатів. Завдяки цим властивостям Lira з фанерними полицями облицьованими HPL пластиком з обох сторін може використовуватися в різноманітних домашніх і офісних приміщеннях, кафе, салонах краси, косметологічних кабінетах, лабораторних умовах і навіть на відкритих площадках.

Розміри полиць: 364 х 374 х h13, 764 х 374 х h13

Полиця з фанери облицьованої шпоном дубу

Дубовий шпон покрит масло-віском, який захищає його від «ультрафіолетових випробувань», не допускаючи проникнення сонячних променів до дерев’яної поверхні. Тим самим зберігає колір і природну автентичність дубу. Віск не містить синтетичних смол і абсолютно нешкідливий для здоров’я. З давніх часів масло-віск вважається найкращим засобом для обробки дерев’яних поверхонь у житловому приміщенні.

Розміри полиць: 364 х 374 х h13, 764 х 374 х h13

Полиця з фанери покритої масло-віском

Фанерна полиця покрита масло-віском, який захищає її від ультрафіолетових променів, тим самим зберігаючи колір і природну автентичність властивої їй поверхні. На відміну від лаків і фарб масло-віск не містить синтетичних смол, стійкий до подряпин і вологи, захищає деревину від проникнення всередину бруду і комах-шкідників. Віск – натуральне екологічно чисте покриття, а тому абсолютно нешкідливий для здоров’я.

Розміри полиць: 364 х 374 х h13, 764 х 374 х h13