Банкетки Rail


Представляємо вам сучасні багатофункціональні банкетки з алюмінієвого профілю з сидінням з фанери і знімною подушкою. Ідеальне рішення для невеликого передпокою!

Каркас банкетки виконаний з анодованого алюмінієвого профілю – легкого і екологічно чистого матеріалу.

Основа сидіння виконана з фанери покритою масло-віском, що створює додаткову функціональність даного предмету меблів.

Сидіння доповнено подушкою, обтягнутою однотонної тканиною подушкою, яка легко знімається. М’яка частина сидіння кріпиться до каркасу за допомогою кнопок, які приховані з внутрішньої сторони каркасу. У разі забруднення її можна легко зняти і випрати в машині.

Найбільша модель банкетки може використовуватися як в ролі самостійного предмета для сидіння, так і в якості журнального столика. Це просто – досить зняти м’яку подушку і банкетка Rail перетворюється в невеликий функціональний журнальний столик. На який можна зручно поставити чашку з кавою або вазон з квітами і не боятися за можливі пошкодження поверхні.

Модельний ряд представлений трьома банкетками різних габаритних розмірів:

                     324 х 324 х H450                                       624 х 324 х H450                                      924 х 324 х H450

Зручна, компактна банкетка в сучасному урбаністичному стилі стане ідеальним доповненням для вашого будинку.

Чіткі лінії, еко-матеріали, смілива комбінація кольору, форми і фактури – все це підкреслює естетику урбанізму в банкетках серії Rail.

Якщо ви живете в шаленому ритмі, яскравим життям і намагаєтеся бути в центрі уваги, то модульні меблі серії Rail створені спеціально для вас!